Darmowe prawo jazdy staje się dostępne dla wszystkich uczniów, którzy osiągnęli pełnoletność. Ten przełomowy krok został zapowiedziany w kontekście nadchodzących wyborów parlamentarnych, które odbędą się 15 października 2023 roku.

Marszałek Sejmu, Elżbieta Witek, zaprezentowała innowacyjną propozycję, ogłaszając, że młodzi ludzie uczący się w szkołach średnich, którzy właśnie kończą 18 lat, otrzymają szansę na darmowy kurs prawa jazdy. To ogłoszenie odniosło ogromny sukces na platformie TikTok, gdzie wideo z jej wystąpieniem zdobyło niezwykle szeroką publiczność.

To będzie zrealizowane, że młodzi ludzie w szkołach średnich, którzy ukończą 18 lat, będą mieć darmowy kurs prawa jazdy. Wszyscy – powiedziała marszałek Sejmu Elżbieta Witek

Po ośmiu latach rządzenia partii PiS, pojawia się nowy pomysł… Czy jest możliwe, że ta obietnica zostanie zrealizowana? A może jest to tylko próba zdobycia poparcia młodego elektoratu lub tych, którzy jeszcze nie są przekonani do tej partii…

Kampania wyborcza potrafi być brutalna, o czym przekonali się ostatnio mieszkańcy naszego miasta. To z pewnością interesujący rozwój wydarzeń, który warto obserwować.