W dniach 25 maja, podczas Dni Łukowa24, będziesz miał okazję spotkać prawdziwego Kubańczyka bez wychodzenia z miasta!

Imprezowa sobota podczas Dni Łukowa to już stały punkt w kalendarzu kulturalnym miasta. To wyjątkowa tradycja, która co roku przyciąga tłumy mieszkańców i gości z pobliskich miejscowości. Pod dachem łukowskiego nieba odbędzie się jedno wielkie party, które potrwa do późnych godzin nocnych.

Kubańczyk w Łukowie zagra koncert.

W tym roku główną gwiazdą wieczoru będzie doskonale znany wszystkim Kubańczyk, który swoim gorącym rytmem i energetycznymi utworami rozgrzeje publiczność do czerwoności. Od hitów takich jak „Lady Pank” po niezapomniany „Ta noc” – repertuar na pewno nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających fanów dobrej muzyki.

Dni Łukowa pod gołym niebem Targowicy.

Nie możesz sobie pozwolić na opuszczenie tego wydarzenia, które odbędzie się na „Targowicy”. To właśnie tam, w sobotni wieczór, czekać będzie niezapomniana noc pełna muzyki i radości. Przed deszczem i słońcem można będzie się schować pod parasolami, być może będą do dyspozycji namioty bankietowe.

Nie zapomnij sprawdzać naszej strony internetowej, gdzie będziemy publikować kolejne atrakcje i wydarzenia Dni Łukowa24! Przygotuj się na niezapomnianą przygodę, która zapewni Ci wspaniałe wspomnienia na długo!