Ośrodek Kultury w Łukowie serdecznie zaprasza wszystkich entuzjastów kina na wyjątkowe październikowe seanse filmowe, pełne niezapomnianych emocji i najnowszych premier. To okazja, którą warto wykorzystać!

W październikowej ofercie filmowej nie zabraknie perełek, takich jak „Ulmowie: Błogosławiona rodzina” oraz „Chłopi” – dwie świeże premiery, które obiecują przyciągnąć uwagę kinomanów.

Dla tych, którzy poszukują czegoś bardziej intrygującego, polecamy „Doppelgänger: Sobowtór” oraz „Psi Patrol: Wielki film” – to również premiery, które zapowiadają rozrywkę dla całej rodziny.

Oczywiście, nie zapominamy o miłośnikach innych gatunków filmowych, takich jak „Oppenheimer” czy „Niezniszczalni 4”. To zaproszenie do fascynującej podróży przez różnorodność kina.

Już 2 października 2023 roku zapraszamy was na wyjątkową retransmisję koncertu „André Rieu: Miłość mieszka pośród nas”. To niepowtarzalna okazja, by zanurzyć się w magię muzyki w kinowej scenerii.

Przyjdźcie do Kina Łuków i cieszcie się nie tylko wyjątkowym repertuarem filmowym, ale także niezapomnianym koncertem. Więcej informacji o filmach i koncercie dostępne na stronie Kina Łuków. Bilety na wszystkie seanse można nabyć w kasie Kina Łuków oraz online. To obowiązkowy punkt dla miłośników rozrywki!