Serdecznie zapraszamy na kiermasz wypieków, który odbędzie się w środę, słodkości będzie można zakupić od godziny 9 do 13 w Szkole Podstawowej w Strzyżewie. Cała kwota, która zostanie zebrana zostanie przekazana na dalsze leczenie oraz rehabilitacje Szymona Mądrego.

Zapraszamy na Dobroczynny Kiermasz Ciast dla Szymona!

W środę, 24 stycznia, między godziną 9 a 13, Szkole Podstawowej w Strzyżewie zagości wyjątkowe wydarzenie – kiermasz ciast oraz słodkości na rzecz Szymka Mądrego. Dochód z tego wydarzenia ma służyć wsparciu w rehabilitacji 24-latka, który doznał poważnych obrażeń w nieszczęśliwym wypadku. Szymek Mądry, młody 24-latek pełen życia, doświadczył tragicznego wypadku podczas prac związanych z wycinką drzew. Na skutek tego fatalnego zdarzenia, Szymek wymaga terapii rehabilitacyjnej, która pomoże mu powrócić do pełni zdrowia. Jego żona i rodzina, z pełnym zaangażowaniem, zbierają środki na ten cel, mając nadzieję przywrócić mu normalne życie.

Kiermasz Ciast czyli i Ty Możesz Pomóc?

Wszystkich chętnych do wsparcia Szymka Mądrego serdecznie zapraszamy na kiermasz ciast, który odbędzie się w Szkole Podstawowej w Strzyżewie. To wyjątkowa okazja nie tylko do degustacji pysznych wypieków, ale przede wszystkim do okazania wsparcia dla człowieka, który potrzebuje naszej pomocy. Rehabilitacja to proces czasochłonny i kosztowny, dlatego każda złotówka zbierana na kiermaszu ciast ma ogromne znaczenie. Każdy, kto weźmie udział w tym wydarzeniu, nie tylko skosztuje wyjątkowych smakołyków przygotowanych przez społeczność lokalną, ale także przyczyni się do poprawy jakości życia Szymka.

W jaki sposób możesz pomóc?

Jeśli nie możesz wziąć udziału w kiermaszu, istnieje wiele innych sposobów, aby wesprzeć Szymona Mądrego. Możesz przekazać darowiznę na specjalnie utworzoną zbiórkę, która zostanie przeznaczona na jego rehabilitację. Każda forma pomocy jest bezcenna. Dlatego w imieniu Szymka Mądrego, jego rodziny i wszystkich zaangażowanych w organizację kiermaszu, serdecznie zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wspólnie możemy sprawić, że rehabilitacja Szymka stanie się bliższa realizacji, a on sam wróci do zdrowia, pełen sił i optymizmu.