Dnia 21.09 w miejscowości Stara Huta miało miejsce tragiczne zdarzenie drogowe, w wyniku którego motocyklista niestety zmarł na miejscu z powodu odniesionych obrażeń.

Po przybyciu na miejsce, funkcjonariusze zostali poinformowani o dramatycznym zdarzeniu. 17-letni mieszkaniec gminy Krzywda, prowadzący bez uprawnień motocykl marki Honda, zderzył się z potężnym ciągnikiem rolniczym marki Massey Ferguson, którego kierował 63-letni mężczyzna z gminy Wola Mysłowska. Niestety, w wyniku tego tragicznego zdarzenia młody motocyklista odniósł poważne obrażenia ciała i stracił życie na miejscu wypadku.

 

Ustalanie zdarzeń

Policjanci, we współpracy z prokuratorem, natychmiast rozpoczęli dochodzenie w celu wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Pierwsze ustalenia wskazują, że kierujący ciągnikiem był trzeźwy. Dodatkowo ustalono, że motocyklista nie posiadał odpowiednich uprawnień do kierowania motocyklem, co może mieć istotne znaczenie dla śledztwa.

Teraz prowadzący postępowanie będą szczegółowo analizować okoliczności tego tragicznego wypadku oraz badać, jak doszło do tego, że osoba bez wymaganych uprawnień prowadziła motocykl.